Балерина-пампушка стала зіркою Instagram


15-річна пишнотіла американка Ліззі Хоуелл (Lizzy Howell) стала популярною в фотоблозі завдяки фотографіям і відео своїх балетних тренувань, пише Daily Mail.

Ліззі живе в місті Мілфорд, що в штаті Делавер. Дівчинка, незважаючи на свою огрядність, займається балетом з п’яти років. І на днях до неї раптом прийшла онлайн-слава. Відомою Ліззі зробив ролик, в якому вона виконала 11 фуете поспіль.

І хоча Хоуелл опублікувала кліп в Instagram ще в листопаді 2016 року, проте користувачі звернули на нього увагу лише нещодавно. Ролик з фуете переглянули понад 130 тисяч разів. На аккаунт Ліззі тепер підписані більше 36 тисяч чоловік.

Дівчина зізналася, що отримує багато негативних послань через соцмережі, але намагається ставитися до цього з гумором. Так, за визнанням Ліззі, вона дуже сміялася, коли один з передплатників написав про її фуете: «Хлопці, ось так і виникають торнадо».

«Неважливо, скільки я важу. Головне — моя пристрасть до танців «, — заявила Хоуелл. При цьому дівчина зазначила, що намагається схуднути, оскільки розуміє, що це допоможе їй стати кращою танцівницею і зміцнити здоров’я.

Источник


Похожее ...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *